Ośrodek Mundi Park

REGULAMIN :

Regulamin dodatkowy obowiązujący podczas epidemii COVID-19:
1. Jeśli czują się państwo zdrowotnie niepewnie, podejrzewają że mogą być zakażeni koronawirusem lub są na kwarantannie prosimy o pozostanie w domu.
2. Zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Rozwoju z dnia 28.04.2020r. domek 4 osobowy może zajmować jedynie rodzina współzamieszkująca na co dzień, w przeciwnym wypadku domek może być zajmowany przez maksymalnie 2 osoby.
3. Na recepcję wchodzimy pojedynczo,
4. Podczas meldunku zachowujemy środki ostrożności takie jak założona maseczka, zdezynfekowane ręce – preparat dostępny jest na recepcji. Obowiązuje bezwzględny zakaz przebywania na terenie Ośrodka osób niezakwaterowanych.
5. Prosimy o zachowanie środków ostrożności podczas pobytu tj, noszenie maseczek, zachowanie odstępu 2m, częstego mycia rąk.
6. Place zabaw są zamknięte i nie ma możliwości korzystania z nich.
7. Zakazane jest gromadzenie się w grupach, dotyczy to zarówno przebywania w domkach jak i tarasów a także plaży.
8. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za zakażenie się gościa podczas pobytu.

Chcemy aby Państwa pobyt był udany i niezapomniany. Prosimy Państwa o współprace w przestrzeganiu zasad Parku dla przyjemności i bezpieczeństwa państwa i innych gości. Przepisy maja zastosowanie do wszystkich osób przebywających w parku.

REGULAMIN OŚRODKA :
1. Recepcja jest dla Was czynna codziennie:
a. od 8:00 do 18:00 w okresie od 1 maja do 30 września;
b. od 8:00 do 17:00 w okresie od 1 października do 30 kwietnia.
W pozostałych godzinach w Recepcji dyżuruje nasz pracownik ochrony.

2. Nasze domki wynajmowane są w systemie dobowym. Doba zaczyna się od godziny 16:00 (w dniu, w którym do nas przyjeżdżacie) a kończy się o godzinie 10:00 (w dniu którym wyjeżdżacie).

3. Rozumiemy, że nie każdy jest porannym ptaszkiem. Istnieje więc możliwość przesunięcia końca doby do godziny 13:00 za dodatkową opłatą 50 zł. Nie będzie to niestety możliwe, gdy na Wasz Domek będą czekali już kolejni goście. Najzwyczajniej nie dalibyśmy rady nadążyć ze sprzątaniem.

4. Podczas zameldowania poprosimy Was o:
a. dane osób, które będą korzystać z domku (zasada jest prosta: ile łóżek, tyle maksymalnie gości);
b. zapłatę za pobyt i pokrycie dodatkowych opłat według cennika;
c. wpłacenie kaucji w wysokości 500 zł. Kaucję możesz nam wpłacić w gotówce, możesz zrobić przelew, możemy też zablokować środki na Twojej karcie. Kaucję zwracamy 7 dni po zakończeniu pobytu w formie przelewu lub poprzez odblokowanie środków na karcie (w zależności od banku proces ten może się trochę wydłużyć);
d. numer rejestracyjny Waszego auta.

5. Zameldowanie oznacza, że zrozumieliście i zaakceptowaliście nasz Regulamin.

6. Do wynajętego domku otrzymacie komplet kluczy. Prosimy – pilnujcie go, za zgubiony klucz niestety będziemy musieli pobrać opłatę 100 zł ☹. Klucze przekazujemy tylko zgłoszonym podczas zameldowania osobom.

7. Przy zameldowaniu każdy z Gości otrzyma opaskę Lake Park Łagów. Noście ją na ręku, dzięki temu będziemy wiedzieli, że macie prawo do korzystania z naszych atrakcji.

8. Chcemy stworzyć Wam idealne warunki do odpoczynku, dlatego pomiędzy godziną 22:00 a 7:00 obowiązuje cisza nocna.

9. Wiemy, że czas w Lake Park Łagów leci szybciej 😉, jeśli zapomnicie o czasie i zdarzy się Wam zakłócić ciszę nocną, zgłosi się do Was ktoś z naszego teamu z uprzejmą prośbą o uszanowanie ciszy nocnej. Jeżeli cisza będzie dalej zakłócana, będziemy zmuszeni naliczyć karę w wysokości 500 zł. W konieczności kolejnego przypomnienia, będziemy prosili Was o opuszczenie Lake Park Łagów w następnym dniu bez możliwości zwrotu kosztów za cały pobyt.

10. Rozumiemy, że tak samo jak my, Wy też lubicie gości. Jednakże dla celów bezpieczeństwa, wolimy, aby Wasi goście nie przebywali w Lake Park Łagów dłużej niż do godziny 22.

11. Wyposażenie domku najlepiej czuje się tam, gdzie jest jego miejsce, czyli w… domku. Nie wynoście rzeczy poza domek.

12. Kochamy zwierzęta i są one u nas mile widziane. Jednakże wiemy, że w regulaminie nie możemy napisać „ZAKAZ GUBIENIA SIERSCI” czy „ZAKAZ WSKAKIWANIA NA KANAPĘ” dlatego za pobyt waszego pupila bierzemy opłatę w wysokości 30 zł za każdą dobę.

13. Dbajcie o to, aby Wasz zwierzak nie zakłócał spokoju innych osób i miej go zawsze na oku. Jeżeli Wasz zwierzak nie korzysta z toalety, to posprzątaj po nim. Jeżeli biega, jak oszalały, trzymaj go na smyczy, a jeżeli potrafi ugryźć to i w kagańcu ☹ Pamiętaj, że inni goście mogą się bać lub nie lubić psów czy innych zwierząt (w szczególności miej na uwadze, że w Lake Park Łagów spędzają czas również dzieci).

14. W Domkach nie wolno palić papierosów (mamy nadzieję, że nikomu nie musimy tłumaczyć, dlaczego).

15. Dbajcie o porządek i środowisko. Nie pijcie alkoholu poza domkiem i restauracją, nie śmiećcie, sprzątajcie po sobie i segregujcie śmieci. Jeżeli macie problem z segregacją śmieci (np. nie wiecie, gdzie wrzucić karton po mleku), zapytajcie nasze koleżanki z Recepcji, a one na pewno Wam pomogą.

16. Dzieci to nasi cenni goście, dlatego dla ich bezpieczeństwa, prosimy rodziców o ich pilnowanie. Mówiąc o dzieciach mamy na myśli wszystkich aż do ukończonego 18 roku życia. Na samodzielny wypad do Lake Park Łagów zapraszamy od razu po 18. urodzinach.

17. O nasze Domki dbamy najlepiej jak potrafimy. Was też o to prosimy – za wszelkie szkody i zniszczenia (wyrządzone przez Was a także przez Wasze dzieci, zwierzęta lub gości) niestety będziemy zmuszeni pobrać opłatę według cennika dostępnego w Recepcji.

18. Żeby ograniczyć ryzyko z punktu 17, nie używaj (lub ograniczaj używanie) w Domku produktów łatwopalnych, nigdy też nie zostawiaj niezgaszonego kominka bez nadzoru.

19. Jakiekolwiek szkody czy awarie, zgłaszaj jak najszybciej w Recepcji.

20. Nie odpowiadamy za niezależne od nas zdarzenia losowe, takie jak awaria prądu, czy powódź.

21. Ponieważ cenimy spokój i bezpieczeństwo, a za to niezbyt lubimy hałas i zapach spalin, parkowanie samochodów możliwe jest tylko w miejscach do tego przeznaczonych. Lake Park Łagów to miejsce odpoczynku, a nie tor wyścigowy, poruszaj się więc wszelkimi pojazdami z zachowaniem ograniczenia prędkości do 10km/h.

22. Dla bezpieczeństwa wszystkich osób Lake Park Łagów jest monitorowany (z możliwością użycia systemu rozpoznawania tablic rejestracyjnych) i patrolowany przez pracowników ochrony. Pamiętaj, że pracownicy ochrony są tutaj też dla Ciebie. Jeżeli coś Ciebie niepokoi, albo ktoś psuje Twój pobyt, zgłoś to naszej ochronie. Na pewno zainterweniujemy.

23. W Lake Park Łagów nie przechowujemy pieniędzy, papierów wartościowych i innych cennych przedmiotów, nie ponosimy odpowiedzialności za ich utratę.

24. Parking na terenie Lake Park Łagów jest niestrzeżony.

25. Bardzo nam się podoba nasz Regulamin i jesteśmy do niego przywiązani. Jeżeli z jakiejś dziwnej przyczyny nasz Regulamin Ci się na tyle nie spodoba, że nie będziesz go przestrzegał, my w ramach pocieszenia możemy:

a. zatrzymać wpłaconą przez Ciebie kaucję;
b. w ramach konieczności wyprosić Cię z Lake Park Łagów bez zwrotu jakichkolwiek poniesionych przez Ciebie opłat za pobyt i usługi – wykorzystane czy nie (w szczególności, jeżeli będziesz zakłócał wypoczynek innym Gościom);
c. dać sobie prawo niegoszczenia Ciebie u nas następnym razem.
Wierzymy jednak, że punkt 25 nigdy nie będzie w użyciu, bo zdecydowanie on się nam najmniej podoba 😊
26. Jeżeli o czymś tutaj nie wspomnieliśmy to znaczy, że zastosowanie ma obowiązujące prawo, w tym w szczególności Kodeks Cywilny i Ustawa o usługach turystycznych.

Czy chciałbyś się o coś spytać lub wyjaśnić? Nie ma problemu, od tego jest Darek, nasz Manager, z którym się możesz łatwo skontaktować:
– zapytaj o Darka na recepcji
– napisz do Darka e-mail: darek@lake-park.pl