Ośrodek Mundi Park

Regulamin

Chcemy aby Państwa pobyt był udany i niezapomniany. Prosimy Państwa o współprace w przestrzeganiu zasad Parku dla przyjemności i bezpieczeństwa państwa i innych gości. Przepisy maja zastosowanie do wszystkich osób przebywających w parku.

1. Domki i pokoje wynajmowane są na doby. Doba hotelowa trwa od godziny 16:00 do godziny 10:00 w dniu wyjazdu.
2. Nie ma możliwości przedłużenia doby o kilka godzin, zgłoszenie checi przedłużenia pobytu o kolejny dzien należy zgłosić do godziny 9:30 w recepcji. Ośrodek uwzględnia możliwości przedłużenia doby w miarę istniejących możliwości. Wszelkich informacji na temat rezerwacji i pobytu udziela pracownik recepcji.
3. Warunkiem otrzymania klucza do domku jest rzetelne zameldowanie się oraz uiszczenie opłaty za pobyt, czyli zapłata za pobyt według cennika z uwzględnieniem dodatkowych opłat w tym parking i opłata klimatyczna oraz zwrotnej kaucji. Istnieje możliwość płatności karta lub gotówką, jedynie kaucja pobierana jest w gotówce.
4. Do wynajętego domku / pokoju wydawany jest jeden komplet kluczy. Za zgubienie klucza pobierana jest opłata w wysokości 100 zł.
5. Domki / pokoje przeznaczone są na konkretną liczbę osób według ich nazwy.
6. Zakaz wynoszenia wyposażenia domku oraz mebli tarasowych poza ich miejsce przeznaczenia. Za wszelkie szkody i zniszczenia pobierana jest opłata według cennika dostępnego na recepcji.
7. Wszystkie domki / pokoje są w pełni wyposażone ( pościel, wyposażenie kuchni ), brak ręczników.
8. Osoby odwiedzające gości naszego ośrodka powinny opuścić teren Osrodka najpóźniej do godziny 22:00
9. Pomiędzy godziną 22:00 a 7:00 obowiązuje cisza nocna. Zakazuje się głosnego puszczania muzyki podczas pobytu aby nie przeszkadzac innym w odpoczynku. W nocy Park jest patrolowany przez pracowników ochrony. których zadaniem jest pilnowanie spokoju i przestrzegania Regulaminu parku. Są oni zobowiazani zainterweniować w razie naruszenia regulaminu. W każdej chwili gość może zgłosić potrzebę interwencji pracownikowi ochrony.
10. Ośrodek ma prawo odmówić przyjęcia gościa jeśli podczas poprzedniej wizyty doszło do złamania regulaminu.
11. Zakaz przywożenia zwierząt na teren Osrodka, kara za nielegalny pobyt zwierzęcia to 100 zł za dzień.
12. Ze względu na ryzyko pożaru zabronione jest palenie papierosów w domkach / pokojach, świec, odpalanie petard itp przedmiotów łatwopalnych.
13. Gość ma obowiązek bezzwłocznego zgłoszenia awarii w domku, oraz uszkodzenia wyposażenia.
14. W trakcie pobytu sprzątanie domku odbywa się na życzenie gościa, za dodatkową opłatą.
15. Prosimy o nie zaśmiecanie Parku, w wielu miejscach znajdują sie kosze do których należy wyrzucać śmieci.
16. Dla bezpieczeństwa dzieci, prosi się rodziców o ich pilnowanie, w szczególności na plaży. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za ich zachowanie.
17. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności z tytułu zgubionych lub skradzionych rzeczy należacych do gości.
18. Parkowanie samochodów możliwe jest tylko w miejscach wydzielonych, zakaz parkowania pod domkami / pokojami oraz na ścieżkach dojazdowych. Droga musi być zawsze przejezdna. Poruszanie skuterami i quadami jest zabronione.
19. Parking na terenie Ośrodka jet płatny ale nie strzeżony. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za utratę lub uszkodzenie pojazdu należącego do Goscia.

Nasi pracownicy są zawsze gotowi do pomocy. Liczymy na współpracę i życzymy miłego pobytu w naszym Paku